preloader

شنبه تا پنج‌شنبه (18-10)

تهران

وانجک

ویرایش

درباره ما

نیلوفر قیومی هستم، کارشناس رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور و مدرس میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در سراسر کشور

با من در ارتباط باشید

ترکیب رنگ در تاتو

  • خانه
  • -
  • میکروبلیدینگ
  • -
  • ترکیب رنگ در تاتو
 ترکیب رنگ در تاتو

ترکیب رنگ در تاتو و هاشور ابرو چگونه است؟

 

همانطور که می دانید اولین چیزی که در چهره افراد جلب توجه می کند رنگ هاشور ابرو می باشد. چنانچه رنگ هاشور ابرو از جنس خوب و با کیفیت نباشد و یا اینکه پیگمنت کار از ترکیب صحیح استفاده نکند مطمئناً با چهره فرد همخوانی نخواهد داشت.

رنگ خوب هاشور ابرو دلیل به گران بودن و یا ارزان قیمت بودن آن نیست. چه بسا ممکن است یک رنگ بی کیفیت داشته باشید اما پیگمنتر بهترین ترکیب رنگ را برای شما بسازد. در واقع رنگ سازی و ترکیب رنگ به سلیقه و نوع ترکیب پیگمنتر مربوط می شود. اما کیفیت در اینجا نشان دهنده مدت زمان خوشرنگ بودن و ماندگاری طولانی مدت هاشور ابرو می باشد.

افرادی که تازه کار هستند می توانند ترکیب هاشور ابرو را از تجربیات مدرس های حرفه ای هاشور ابرو آموزش ببینند. زیرا برای رسیدن به صحیح ترین ترکیب رنگ هاشور ابرو به تست ها و زمان زیادی نیاز دارند.

نکات مهم در ترکیب رنگ تاتو ابرو ومیکروپیگمنتیشن

پوست شناسی و رنگ شناسی در تعیین رنگ  میکروپیگمنتیشن ابرو

 

پوست شناسی و رنگ شناسی برای انتخاب بهترین رنگ تاتو بسیار مهم می باشد. آموزش های لازم و اطلاعات کافی در این زمینه را باید در کنار یک پیگمنتر و هاشور کار با تجربه و حرفه ای بگذرانید.

در برخی از مارک های مختلف رنگ های هاشور ابرو ترکیب شده اند و در برخی از برندها، پیگمنت کار باید ترکیبات رنگ را انجام دهد. البته این نکته را در نظر بگیرید چه رنگ هایی که با هم ترکیب شده باشند  و چه رنگ هایی که پیگمنتر باید ترکیب کند ممکن است بر روی پوست افراد هاشور ابرو تغییر رنگ دهد. زیرا جنس و رنگ پوست افراد با هم متفاوت است.  بهتر است پیگمنت کار قبل از انجام عمل هاشور ابرو انواع رنگ پوست و نکات مهم در مورد رنگ هاشور و خنثی کننده ها را به خوبی بداند.

در کشور ایران پوست های افراد با رنگ و درجات تیره و روشن وجود دارد. البته در ایران رنگ پوست گندمی  با رنگ چشم های قهوه ای و مشکی بیشتر است. پس بهتر است بدانید در ایران برای عمل هاشور و تاتو ابرو از رنگ های روشن و یا عسلی کمتر استفاده می شود.

شناخت رنگ های اصلی در هاشور ابرو

 

در طبیعت سه رنگ اصلی زرد، قرمز و آبی وجود دارد. از ترکیب این سه رنگ اصلی رنگ های فرعی نارنجی، بنفش و سبز به وجود می آید.

در دایره رنگ، رنگ زرد خنثی کننده رنگ بنفش، رنگ قرمز خنثی کننده رنگ سبز و رنگ آبی خنثی کننده رنگ نارنجی می باشد.

و اینکه رنگ ها به دو گروه رنگ های سرد و رنگ های گرم تقسیم می شوند.

رنگ های گرم شامل: رنگ قرمز، رنگ زرد و  رنگ نارنجی می باشند.

رنگ های سرد شامل: رنگ آبی، رنگ سبز و رنگ بنفش می باشند.

انتخاب بهترین رنگ هاشور ابرو

 

ترکیب رنگ قهوه ای برای هاشور ابرو

اگر سه رنگ اصلی (زرد، قرمز، آبی) را با هم ترکیب کنیم رنگ قهوه ای خنثی به وجود می آید. اگر یکی از سه رنگ اصلی را کم و یا بیشتر بریزیم، تناژ رنگ قهوه ای به وجود می آید.

بعنوان مثال اگر در ترکیب این سه رنگ، رنگ قرمز را بیشتر اضافه کنیم قهوه ای شکلاتی و اگر میزان رنگ آبی بیشتر باشد، رنگ قهوه ای دودی بدست آورده ایم.

رنگ های پایه در انتخاب رنگ هاشور ابرو- خنثی کننده رنگ هاشور ابرو

 

 

 

رنگ های پایه:  غالبا از خانواده رنگ قهوه ای می باشند که درصد زیادی از رنگ را شامل می شوند.

 

رنگ های کمکی: برای روشن  و تیره کردن رنگ های پایه استفاده می شود و معمولاً یک چهارم درصد از رنگ را شامل می شود.

– افرادی که پوست سفید دارند، پوستشان دارای پیگمنت قرمز می باشد. پس در اینصورت باید در ترکیب رنگ هاشور ابرو برای این افراد از رنگ مکمل قرمز که رنگ سبز می باشد استفاده کنیم. در واقع رنگ خنثی کننده با تناژ زیتونی

– افرادی که پوست سبزه دارند، پوستشان دارای پیگمنت آبی یا رنگ سرد می باشد.  که برای این افراد در ترکیب رنگ هاشور و تاتو باید رنگ مکمل گرم یعنی رنگ خنثی کننده قرمز استفاده کنیم.

– افرادی که پوست گندمی دارند یعنی پوستشان دارای پیگمنت قرمز و آبی می باشد. که برای هاشور و تاتو ابرو این افراد باید از دو رنگ مکمل زیتونی و یا رنگ قرمز استفاده کنیم.

نکته :  افرادی که رنگ پوست گندمی روشن دارند باید برای خنثی رنگ هاشور ابرو از رنگ زیتونی درصد بیشتری نسبت به  رنگ قرمز استفاده کنیم

– و افردی که رنگ پوست گندمی سبزه دارند باید رنگ قرمز درصد بیشتری از رنگ زیتونی داشته باشد.

نکات مهم در ترکیب رنگ هاشور ابرو

 

1) اولین و مهمترین مسئله ای که در ترکیب رنگ هاشور ابرو باید در نظر بگیرید رنگ پوست مشتری می باشد. پوست افرادی که سفید می باشد دارای پیگمنت های قرمز بوده و افرادی که پوست سبزه دارند دارای پیگمنت های آبی یا سبز هستند.

2) بیشتر رنگ های هاشور ابرو پس از گذشت مدتی به رنگ دودی تغییر رنگ می دهند. پس باید از رنگ های خنثی کننده استفاده کنیم.

3) برای افرادی که پوست سفید دارند باید از رنگ قرمز کمتری نسبت به افراد پوست سبزه استفاده کنیم.

4) افرادی که پوست سبزه دارند باید علاوه بر خنثی کردن رنگ دودی تاتو به خاطر تیره بودن پوستشان بهتر است رنگ قرمز بیشتری به ترکیب رنگ تاتو ابرو اضافه شود.

5) برای انتخاب رنگ هاشور ابرو، در ابتدا باید با توجه به رنگ پوست مشتری رنگ مورد نظر را بدانید سپس با توجه به رنگ هایی که در دسترس دارید یک رنگ شبیه به رنگ مورد نظر انتخاب کرده و آن رنگ را به عنوان رنگ پایه در نظر بگیرید. در واقع نسبت استفاده این رنگ بیشتر از بقیه رنگ های ترکیبی می باشد.

6) در ترکیب رنگ هاشور ابرو، نباید از رنگ هایی که بیشتر از یک درجه رنگ با هم تفاوت دارند استفاده کنید. بعنوان مثال اگر قرار است از رنگ قهوه ای متوسط استفده کنید نمی توانید برای روشن کردن از رنگ خردلی یا عسلی ترکیب کنید. زیرا اگر از دو رنگ هم خانواده و با تضاد زیاد ترکیب کنید تناژ رنگ دودی بیشتر خواهد شد.

7) این نکته را در نظر بگیرید که برای ترکیب رنگ پوست های روشن رنگ را یک الی دو درجه تیره تر کنید. زیرا برای پوست های روشن ممکن است تا زمان ترمیم هاشور و تاتو ابرو، رنگ محو شود.

8) برای پوست های با تناژ سرد از ترکیب رنگ هایی که حاوی تناژ گرم هستند استفاده کنید. می توان از رنگ قهوه ای ملایم یا مقدار کمی نارنجی و قرمز استفاده کرد.

9) این موضوع و نکته را بدانید که همه رنگ ها دارای تناژ رنگ هستند. بعنوان مثال قهوه ای با تناژ زیتونی، قهوه ای با تناژ قرمز و یا … داریم.

10) پیگمنتر برای عمل هاشور ابرو، باید رنگ پوست مشتری و انتخاب بهترین ترکیب رنگ دقت کافی داشته باشد.

11) به دلیل وجود مقداری تون رنگ آبی در پوست ممکن است در انتهای کار تاتو با رنگ مشکی، رنگ تاتو به تناژ بنفش و آبی دیده شود. برای خنثی کردن این رنگ بهتر است از رنگ قرمز و یا نارنجی استفاده کنید.

12) به طورکلی این نکته را بدانید که رنگ زرد دوام و ماندگاری رنگ را در هاشور ابرو بالا می برد.

13) رنگ عسلی یا قهوه ای روشن به دلیل اینکه دارای رنگ زرد هستند از دودی شدن و بنفش شدن رنگ هاشور ابرو جلوگیری می کنند.

14) افرادی که سیگار و قلیان می کشند به دلیل اینکه غلظت خون بالایی دارند ممکن است رنگ تاتو به رنگ قرمز و بنفش تغییر کند. به دلیل اینکه رنگ دانه های آبی و بنفش در این افراد زیاد می باشد.

پکیج رنگ تاتو و میکروپیگمنتیشن PM

 

چنانچه بدنبال یک رنگ با کیفیت و مرغوب برای انجام هاشور و تاتو ابرو هستید ما رنگ تاتو ابرو PM را به شما معرفی می کنیم.

مشخصات و ویژگی های رنگ تاتو و هاشور ابرو PM

 

– کمپانی و شرکت رنگ تاتو pm محصولات خود را با کیفیت جهانی وارد بازار می کند.

 

– رنگ تاتو ابرو PM دارای مجوز از سازمان غذا و دارو و FDA امریکا می باشد.

– رنگ تاتو پی ام دارای ماندگاری و دوام بالایی بوده و در زیر پوست تغییر رنگ ندارد.

– کمپانی PM رنگ تاتو را بدون استفاده از سرب و ارسنیک و مواد شیمیایی به بازار عرصه می کند.

– رنگ تاتو PM دارای مجوز میکروپیگمنتیشن بوده و نیز خطر ابتلا به سرطان را برای افراد ندارد.

– رنگ تاتو PM با توجه به رنگ پوست آسیایی ها تهیه شده و بر خلاف دیگر رنگ های تاتو قبل از عرضه به بازار روی انواع و جنس پوست تست می شود.

– به دلیل اینکه رنگ PM از مواد با کیفیت و استاندارد می باشد در انجام تاتو بدون تغییر رنگ (رنگ دودی یا رنگ قرمزی) می باشد. به همین دلیل پیگمنتر پس از انجام تاتو ابرو دیگر نیازی به ترمیم ندارد.

– رنگ تاتو PM دارای رنگ دانه های نانو می باشد.

 

– به دلیل وجود پیگمنت های اکسترا در رنگ های تاتو PM هاشورکار می تواند با کمترین مقدار مصرفی بهترین نتیجه را از عمل تاتو ابرو داشته باشد.

– رنگ تاتو PM دارای 73 رنگ متنوع و با کیفیت می باشد.

– رنگ میکروپیگمنتیشن پی ام ساخته شده از مواد ارگانتیک می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید